3.10.2020 - Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové

Výsledky:  Procházková Beata (BN, obruč) 14. místo, Deimová Anna (stuha, míč) 5. místo, Boháčová Ellen (BN) 6. místo, Míková Teodora (BN, švihadlo) 5. místo,
Míková Eliška (kužele, obruč) 19. místo, Kadlecová Andrea (kužele, míč) 17. místo,
Komendová Nikola (obruč, míč) 11. místo


Teodorka a Ený

Beatka s Aničkou

Andrejka, Nikča a Eliška

 

26.-27. 9. 2020 MT Seniorky a Juniorky SK MG Máj Č. Budějovice

Milevský pohár - 12. září 2020

Oblastní přebor Juniorek a seniorek 9. září 2020 - České Budějovice

Anna Deimová 4. místo a postup na mistrovství české republiky 26.-27. září 

Letní soustředění 2020

Termín: 8. - 15. srpen 2020  

Místo: Sportovní hala TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí, Na Házené 696

 

22. 2. 2020 - 2. závod Jihočeské ligy v Táboře

výsledky:

2. kategorie - Ellen Anna Boháčová - 1. místo

3. Kategorie - Aneta Kazdová 1. místo

Aneta Smrčinová 2. místo
 
4. kategorie - Adéla Kořínková 1. místo

Monika Kratochvílová 2. místo

5. kategorie - Teodora Míková  7. místo

6. kategorie - Beata Procházková  4. místo

7. kategorie - Kristina Procházková  3. místo

9. kategorie - Andrea Kadlecová 3. místo

Eliška Míková 7. místo

11. kategorie - Anna Deimová 3. místo

Barbora Bendová 4. místo

12. kategorie - Nikola Komendová 3. místo

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/jl_2020_tabor.xlsx

15.2. 2020 - 1. závod  29. ročníku Jihočeské ligy v Humpolci

2. kategorie - Ellen Anna Boháčová - 3. místo

3. kategorie - Aneta Kazdová - 1. místo

Aneta Smrčinová - 2. místo

4. kategorie - Adéla Kořínková - 1. místo

Monika Kratochvílová - 3. místo

5. kategorie - Teodora Míková - 6. místo

6. kategorie - Beata Procházková - 13. místo

7. kategorie - Kristina Procházková - 3. místo

9. kategorie - Andrea Kadlecová - 4. místo

Eliška Míková - 6. místo

11. kategorie - Anna Deimová - 2. místo

Barbora Bendová - 3. místo

Výsledky:

https://gsktabor.wbs.cz/1-4_2020.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/5-6_2020.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/7-9_2020.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/10-13_2020.pdf

V neděli 26. ledna jsme pořádali mezinárodní závod

Led(n)ová vločka

závodnice z Krakowa, Bratislavy, Nitry, Prahy, Ždáru nad Sázavou, Jeseníku, Litvínova, Ústí nad Labem,
Karlových Varů, Sokola v Táboře a Jihlavy.  

1. kategorie - ročník 2012 a ml.
8.-9. Aneta Smrčinová
11. Aneta Kazdová
12. Teodora Míková
MS - Ellen Anna Boháčová

2. kategorie - ročník 2011
5. Adéla Kořínková

3. kategorie - kadetky nejml.
7. Beata Procházková
9. Monika Kratochvílová

4. kategorie - kadetky mladší
7. Andrea Kadlecová
8. Eliška Míková

5. kategorie - naděje starší
6. Kristina Procházková

6. kategorie - juniorky
5. Barbora Bendová
6. Anna Deimová

Vánoční rolnička 2019

 

17.-18. 11.   Wroclaw 44. mezinárodní závod v hale Rokita Brzeg Dolny Polsko

                       " O pohár starosty Brzegu Dolneho"

                         Beata Procházková  27. místo

                         Kristina Procházková 12. místo  

                         Anna Deimová  5. místo

                         Barbora Bendová 11. místo

                         Trenérka Linda Rambousková, rozhodčí Andrea Rambousková

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_brzeg_dolny_2019_upr..xlsx

 

 

Pozvánka na vánoční akademii s názvem  

Vánoční  gymnastická rolnička 

sobota 14. prosince 2019 od 10.00 hodin

sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina

 

17. 11. 2019 - 26. ročník Jabloneckého poháru

Za účasti klubů z Moskvy, Krasnogorsku, Prahy, Chomutova, Ústí n.L., Plzně, Jablonce n.N., a našeho GSK Tábor

l. kategorie:  7. místo Teodora Míková

III. kategorie : 9. místo Eliška Míková

IV. kategorie: 7. místo Andrea Kadlecová

V. kategorie: 7. místo Nikola Komendová

trenérka: Kristýna Ševčíková

rozhodčí: Dana Vojtová

 Naše závodnice v Jablonci nad Nisou

Výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_vysledkova_listina_pohar_2019.xlsx

  

 

 

 

28. 9.2019  Rudolf Lion cup Hof Německo

Výsledky:

Teodora Míková 3. místo

Beata Procházková 4. místo

Eliška Míková 23. místo

Kristina Procházková 14. místo

Anna Deimová 8. místo

Nikola Komendová 10. místo

Rozhodčí a trenérky: Kristýna Ševčíková a Barbora Svatošová

 

 

12. ročník mezinárodního závodu v německém Hofu se konal za účasti více než 100 gymnastek ze 6. států. Našim děvčatům držel své pomyslné palečky i maskot ve formě plyšového lva, kterým je připomínán zakladatel sportovního klubu v Hofu Rudolf Lion.  

 

28.-29.9. 2019  MČR juniorek Brno

Barbora Bendová

      

 

21. 9. 2019 Golden clubs Katowice Polsko

        Výsledky:
Bendová Barbora - 3. místo (3. místo kužele)
Komendová Nikola - 2. místo
Deimová Anna - 4. místo (2. místo švihadlo)
Procházková Kristina - 9. místo
Procházková Beata -  5. místo

Kadlecová Andrea - 2. místo 

8. 6. 2019  -  Táborský pohár 2019

Náš klub uspořádal závod s mezinárodní účastí Táborský pohár. Za účasti klubů SGA Bielsko-Biala,
SC 80 Chomutov, SK Triumf Praha, Sokol v Táboře, TJ Žďár nad Sázavou a domácích závodnic GSK 

Tři domácí vítězky: Beata Procházková, Barbora Bendová, Andrea Kadlecová

NNML 2011 sestava  bn - 3. místo Monika Kratochvílová,  4. místo Teodora Míková

NNML 2011 sestaa bn + švihadlo - 1. místo Beata Procházková

NML 2009  obruč + švihadlo - 5. místo Eliška Míková

NST 2008 trojboj kužele a 2 libovolné - 2. místo Kristina Procházková

NST 2007 trojboj kužele a 2 libovolné - 2. místo Anna Deimová

Juniorky trojboj míč a 2 libovolné - 1. místo Barbora Bendová

KML trojboj kužele a 2 libovolné - 1. místo Andrea Kadlecová

KST trojboj stuha a 2 libovolné - 4. místo Nikola Komendová

Výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/taborsky_pohar_2019-vysledky.xlsx

 

1.6. 2019 - 20. ročník Plzeňského poháru  

mezinárodní závod za účasti závodnic z ruské Voroněže, německého Chamu a českých klubů

I. kategorie ročník 2012  Teodora Míková 10. místo 

I. kategorie ročník 2011 Monika Kratochvílová  7. místo 

III. kategorie  NML bn + obruč  Eliška Míková 17. místo 

IV. kategorie KML kužele + obruč  Andrea Kadlecová 7. místo

V. kategorie KST Nikola Komendová míč + obruč  4. místo 

Trenérka Kristýna Ševčíková, rozhodčí Dana Vojtová

Úspěšný závod pro naše děvčata, děkujeme za reprezentaci klubu

Výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledovka_plz-poh_2019_vp.pdf

 

 

25.5. MČR naděje starší ročník narození 2008

Kristina Procházková 39. místo

trenérka Kristýna Ševčíková

26.5. MČR naděje starší ročník narození 2007

Anna Deimová 24. místo

trenérky Andrea a Linda Rambouskovy

Děkujeme za reprezentaci klubu  

18.5. 2019 mezinárodní závod Chodov cup Praha


Na 19. ročníku tohoto závodu se sešla velká mezinárodní konkurence. Startovaly závodnice z Ruska, Ukrajiny, Francie, Německa, Lotyšska, Slovenska, Běloruska a České republiky.  Naše závodnice vedeny trenérkou Andreou Rambouskovou předvedly soustředěné výkony, téměř bez pádů náčiní, ale na výkonnost světových gymnastek to nestačilo.  Přesto bylo prověření sestav před MČR velmi cenné.

Naděje starší 2007, 2008: Anna Deimová 21. místo, Kristina Procházková 22. místo

juniorky: Barbora Bendová 23. místo.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

12.5.  MČR kadetky starší  - Vyškov

závodnice : Nikola Komendová

Děkujeme Nikče za reprezentaci našeho klubu na Mistrovství ČR

4. 5. 2019 - Milevský pohárek

2. kategorie NNML 2012 - 3. místo Teodora Míková

3. kategorie NNML 2011 - 5. místo Beata Procházková

10. místo - Monika Kratochvílová

5. kategorie NML 2009 - 7. místo Eliška Míková

6. kategorie  NST 2008 - 1. místo Kristina Procházková

7. kategorie NST 2007 - 3. místo Anna Deimová

8. kategorie juniorky - 5. místo Barbora Bendová

9. místo KML - 10. místo Andrea Kadlecová

10. kategorie  KST - 14. místo Nikola Komendová

Startovalo 80 závodnic z 12 klubů

Děvčatům gratulujeme.

 

1. 5. 2019 - Bohemka Bobík cup Bohemians Praha

Výsledky závodnic:
Míková Teodora  3. místo
​Kratochvílová Monika 9. místo
Procházková Beata 9. místo
Míková Eliška šv+o  30. místo
Procházková Krstina m+k   18. místo
Deimová Anna š+ku  10. místo
Bendová Barbora ku+m 11. místo
Kadlecová Andrea o+ku  18. místo
Komendová Nikola st+m 13. místo

Silně obsazený závod nejlepšími kluby České republiky s početně obsazenými kategoriemi. Našim děvčatům se dařilo někdy více, jindy méně, ale všechny se snažily podat co nejlepší výkon a posunout své sestavy opět o kousek dál. Děkujeme.

 

sobota 27.4. - Přebor Jč. oblasti nadějí, kadetek a dorostenek Tábor

NNML 2012  6. místo  Teodora Míková

NNML 2011 2. místo Beata Procházková

NML 16.místo Eliška Míková

NST 2008 3. místo Kristina Procházková - postup na MČR

NST 2007 4. místo Anna Deimová - postup na MČR

KML 3. místo Andrea Kadlecová

KST 1. místo Nikola Komendová - přebornice Jč. oblasti - postup na MČR

 Děvčatům gratulujeme!

smiley

 

sobota 13.4. - O Vinohradský hrozen Sokol Královské Vinohrady Praha

II. kategorie NNML 2012 sestava BN  Teodora Míková 8. místo

III. kategorie NNML 2011 sestava BN Beata Procházková 16. místo

              Monika Kratochvílová 17. místo

IV. kategorie NNML 2011 švihadlo Beata Procházková 8. místo

VII. kategorie NML 2009 sestava BN Eliška Míková 12. místo

VIII. kategorie NML 2009 lib. náčiní Eliška Míková 23. místo

IX. kategorie NST 2008 š + k  Kristina Procházková 12. místo

X. kategorie NST 2007 š + k Anna Deimová 9. místo

XI. kategorie Juniorky š + k Barbora Bendová 4. místo

Děvčatům blahopřejeme.

Děkujeme trenérce Lindě Rambouskové a rozhodčím Andree Rambouskové a Daně Vojtové.  

 

 

 

Jihočeská sportovní akademie moderní gymnastiky - 6. dubna 2019 v Českých Budějovicích

přizvané závodnice: B. Bendová, A. Deimová, K. Procházková, A. Kadlecová

informace: https://gsktabor.wbs.cz/rozpisy_a_informace_k_zavodum/pozvanka_akademie.docx

4. závod 28. ročníku Jihočeské ligy - 24.3.2019 Humpolec

2. kategorie 6. místo Teodora Míková

3a) kategorie 5. místo Monika Kratochvílová

3b) kategorie 3. místo Beata Procházková

4. kategorie 12. místo Eliška Míková

5. kategorie 4. místo Anna Deimová

6. kategorie 3. místo Kristina Procházková

7. kategorie 2. místo Andrea Kadlecová

9. kategorie 3. místo Barbora Bendová

 

Celková umístění za 28. ročník Jihočeské ligy 2019

2. kategorie Teodora Míková 5. místo

3a) kategorie Monika Kratochvílová 4. místo

3b) kategorie Beata Procházková 3. místo

4. kategorie Eliška Míková 14. místo

5. kategorie Anna Deimová 4. místo

6. kategorie Kristina Procházková 3. místo

7. kategorie Andrea Kadlecová 3. místo

8. kategorie Nikola Komendová 1. místo

9. kategorie Barbora Bendová 3. místo

 

 

 

Soustředění jarní prázdniny 11. - 14.3.2019

pondělí, středa a čtvrtek vždy 9.15 - 15.00 na ZŠ Zborovská

Teodora a Monika pouze v pondělí a ve čtvrtek.

9. 3. 2019 -  5. ročník mezinárodního závodu Monet Cup - Praha 
 

2012 Teodora Míková 6. místo

2011 dvojboj Beata Procházková  7. místo

2009 Eliška Míková 15. místo

2008 KML Andrea Kadlecová 2. místo

2008 NST Kristina Procházková 6. místo

2006 Juniorky  Barbora Bendová 3. místo

2004 KST Nikola Komendová 6. místo  

 

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/monet_cup_2019_-_vysledkova_listina.pdf

 

 

sobota 2.3. 2019 - 3. závod 28. ročníku Jihočeské ligy RG Proactive Milevsko

2. kategorie Teodora Míková 8. místo

3a) kategorie Monika Kratochvílová 4. místo

3b) kategorie Beata Procházková 2. místo

4. kategorie Eliška Míková 13. místo

5. kategorie Anna Deimová 4. místo

6. kategorie Kristina Procházková 3. místo

7. kategorie Andrea Kadlecová 3. místo

8. kategorie Nikola Komendová 1. místo

9. kategorie Barbora Bendová 2. místo

 

 

 

sobota 23.2. - 2. závod 28. ročníku Jihočeské ligy Máj České Budějovice

2. kategorie - Teodora Míková  4. místo (sestava bez náčiní)

3a) kategorie Monika Kratochvílová  1. místo (sestava bez náčiní)

3b) kategorie Beata Procházková 3. místo (bez náčiní, švihadlo)

4. kategorie Eliška Míková 14. místo (obruč, švihadlo- 17 závodnic)

5. kategorie Anna Deimová 4. místo (švihadlo, stuha)

6. kategorie Kristina Procházková 3. místo ( švihadlo, míč)

7. kategorie  Andrea Kadlecová 2. místo (obruč, švihadlo)

8. kategorie Nikola Komendová 1. místo (stuha, obruč)

9. kategorie Barbora Bendová 3. místo (švihadlo, stuha)

 

Blahopřejeme děvčatům k dosaženým výsledkům.

Soustředění jarní prázdniny 11. - 14.3.2019

pondělí, středa a čtvrtek vždy 9.15 - 15.00 na ZŠ Zborovská

Teodora a Monika pouze v pondělí a ve čtvrtek.

 

V sobotu 9.2.2019 uspořádal náš klub

1. závod 28. ročníku Jihočeské ligy

medaile získaly:

zlatou Nikola Komendová - kadetka starší
stříbrné Monika Kratochvílová  naděje nejmladší a)
Beata Procházková - naděje nejmladší b)
Anna Deimová - naděje starší 2007
Andrea Kadlecová - kadetky mladší
bronzové Teodora Míková - naděje nejmladší 2012
Kristina Procházková - naděje starší 2008
Barbora Bendová - juniorky
10. místo Eliška Míková - naděje mladší

Vánoční gymnastická rolnička 16.prosince 2018

1. velký VP– baletní vystoupení


2. Marie Shonová   II. ZP švihadlo
3. Lucie Konradová  II. ZP švihadlo
4. Nela Chalupová  II. ZP švihadlo

5. Nikola Komendová  stuha
6. Barbora Bendová  stuha
7. Anna Deimová  míč
8. Andrea Kadlecová  obruč
9. Kristina Procházková kužele
10. Eliška Míková  BN
11. Anita Škodová  BN
12. Beata Procházková  BN

13. ZP 0. BN 2014 Jana Petrů, Kristýna Kolářová, Karolína Kolářová, Eliška Píglová, Adéla Šnajdrová,
předcvičují Sofie Tomášková, Nela Bartáčková

14. ZP 0. BN 2013 Markéta Červenková,Nela Lukešová, Linda Stryhalová, Lucie Volková, Lucie Kořínková, Sofie Csápai, Marie Vaňková, Sofia Učiková, Nela Havrlantová,
předcvičují Zuzana Rysová, Jasmína Maštalířová, Tereza Zouharová, Aneta Kazdová

15. Sabina Jenčíková I. ZP BN
16. Lenka Červenková I. ZP BN
17. Helena Zímová I. ZP BN
18. Anna Bauerová I. ZP BN
19. Natálie Kliková I. ZP BN
20. Zuzana Kocisová I. ZP BN
21. Viktorie Růžičková I. ZP BN

22. Nikola Komendová obruč
23. Barbora Bendová míč
24. Anna Deimová stuha
25. Andrea Kadlecová kužele
26. Kristina Procházková míč
27. Eliška Míková obruč
28. Anita Škodová obruč
29. Beata Procházková švihadlo
30. Nová 2012 Sofie Tomášková, Nela Bartáčková, Jasmína Maštalířová, Tereza Zouharová, Aneta Kazdová, Zuzana Rysová

31. Teodora Míková BN
32. Monika Kratochvílová BN

33. Lucie Konrádová II. ZP obruč
34. Nela Chalupová  II. ZP obruč
35. Marie Shonová II. ZP obruč
36. Eliška Trčková III ZP obruč
37. Pavla Mejtová III ZP obruč
38. Daniela Slunečková III ZP obruč
39. Vendula Zímová III ZP obruč
40. Simona Hubáčková III ZP obruč

41. Nikola Komendová  míč
42. Barbora Bendová švihadlo
43. Anna Deimová kužele
44. Andrea Kadlecová švihadlo
45. Kristina Procházková švihadlo
46. Eliška Míková švihadlo
47. ZP O. akrobacie Aneta Kazdová, Jasmína Maštalířová, Tereza Zouharová, Sofie Tomášková
48. ZP vystoupení

49. VP vystoupení Slunce seno

 

Vystoupení na maturitním plese v Písku

9.12. 2018

28.Memoriál Hermy Jochovej Bratislava

výsledky:
2011 BN Beatka 19. místo 
2009 BN + lib. Eliška 18. místo, Anitka 17. místo
2008 2 lib. náč Andrejka 10. místo, 2. místo v kuželých, Kristinka 19. místo, 3. místo v kuželých
2007 2 lib náč Anička 8. místo, 1. místo v míči
2006 2 lib náč Barča 9. místo
2005-2003 2 lib náč Nikolka 14. místo, 2. místo ve stuze

   

 

Trénink s baletkou

17.11. se bude konat individuální trénink s baletkou Nikolou Faltusovou.

Trénink bude probíhat v sálku ZŠ Zborovská od 9:30 - 12:30. Trénink je pro ročníky 2009 a starší. Sraz v 9:00, před vchodem do školy.

S sebou přiléhavé oblečení, bílé ponožky, ťapiny, mikinu (bez zipu), pití, svačinu. Všechny děvčata budou učesané, jako na závody (drdol!)

Cena 200 Kč, přinést během týdne trenérkám.

Těšíme se na vás :)

 

sobota 27. 10. 2018 O pohár královny Elišky  - Slavia Hradec Králové

výsledky:
2010 a ml. BN + lib. náč - 
Procházková Beata (švihadlo) - 3. místo
naděje ml.  BN + lib. náč - Míková Eliška (švihadlo) - 15. místo, Kadlecová Andrea (obruč) - 5. místo
naděje st. kužele + stuha - Bendová Barbora - 4. místo
kadetky ml. švihadlo + lib. náč. - Deimová Anna (míč) - 3. místo, Procházková Kristina (kužele) - 4. místo

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/rozpisy_a_informace_k_zavodum/o_pohar_kralovny_elisky_2018_-_vysledkova_listina.xlsx

 

11th Rudolf Lion Cup - 29. září 2018

Výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/lioncup_2018_results.pdf

Babies - Born 2011 and later Beata Procházková - 8. místo
Pre-Juniors B - Born 2008 - 2006 Anna Deimová 5. místo, Kristina Procházková 15. místo, Barbora Bendová 20. místo
Juniors B - Born 2005 - 2003 Nikola Komendová 12. místo
 
 

" Burza trikotů  a náčiní "

V pátek 21.9.2018 od 16:00 hod

proběhne v šatně GSK Tábor u tělocvičny na ZŠ Zborovská burza dresů, náčiní a oblečení na gymnastiku.

Můžete přinést věci k prodeji v den akce, označené jménem a cenou, nebo předat trenérkám

 

PŘÍPRAVKA MODERNÍ GYMNASTIKY oddílu GSK Tábor

Přípravka je určena pro děvčátka ročník narození 2012, 2013 a 2014. Tréninky probíhají 2x týdně –úterý 16,00-17,00 a v pátek 15,00-16,00 hod. v tělocvičně Základní školy Tábor, Zborovská 2696 – pavilon C (bývalá 6.ZŠ).
Poprvé se sejdeme v úterý 11.září v malé tělocvičně.

Tréninky vede Hana Kopsová.

Bližší informace na začátku první lekce nebo na tel.č.774747690 nebo na mailu kopsovah@volny.cz

Tréninky v srpnu:

20.8., 22.8. 24.8. 28.8., 29.8. a 30.8 vždy od 9 do 16 hodin

 

sobota 2.6. - Táborský pohár

Výsledky závodnic GSK Tábor: 

I. 2012 a ml.  Míková Teodora - 1. místo, Tučková Justýna - 4. místo
II. 2011  Tomandlová Marie - 
Procházková Beata - 2. místo, 8. místo, Bauerová Anna - 10. míto
III. 2010 Cuřínová Denisa - 2. místo
IV. 2009 Míková Eliška - 10. místo, Škodová Anita - 8. místo
V. 2008 Procházková Kristina - 5. místo, Kadlecová Andrea - 10. místo
VI. 2007Deimová Anna 5. místo, Spálenková Ella - 4. místo
VII. 2006  NST Bendová Barbora - 2. místo
VII. 2005  JUN Tichá Natálie - 2. místo
VIII. 2004,5 Komendová Nikola - 1. místo

výsledky závodu: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/vysledky_taborsky_pohar.xls

Děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravou a organizací závodu.

 

sobota 26.5. -  1. friendship cup Vídeň
Výsledky:
Kristínka Procházková 4. místo
Nikolka Komendová 4. místo

Natka Tichá 4. místo
Anička Deimová 8. místo
Moc všem gratulujeme!!!!!



sobota 26.5.     MČR naděje starší (Praha)
- závodnice Barbora Bendová
Gratulujeme Barušce za reprezentaci našeho klubu na MČR v mezinárodní kategorii. Ještě loni závodila v kadetkách a udělala za rok obrovský pokrok. Přejeme jí spoustu dalších úspěchů.

   

Fairy Cup 8. 5. 2018 Jihlava

NNML Procházková Beata   8. - 10. místo

NNML Cuřínová Denisa 10. místo

NML  Procházková Kristina   18. místo

NST  Bendová Barbora   12. místo

KML  Spálenková Ella  6. místo

KST   Komendová Nikola  16. místo

Jarní pohoda - volný program

1. Marie Tomandlová

2. Teodora Míková

3. Anna Bauerová

4. Justýna Tučková

5. Monika Kratochvílová

sobota 5.5.       Milevský pohárek  25. ročník
 

Naděje nejmladší 2010  Denisa Cuřínová 20. místo

Naděje mladší 2009  Anita Škodová  19. místo

Naděje mladší 2008 Andrea Kadlecová 19. místo

Naděje starší Barbora Bendová 17. místo

Kadetky mladší Anna Deimová 12. místo

Kadetky mladší Ella Spálenková 13. místo

Kadetky starší Nikola Komendová 15. místo

 

                 Anita Škodová   Andrea Kadlecová  Denisa Cuřínová                                      Linda Rambousková

                                                                                                            Barbora Bendová  Ella Spálenková  Nikola Komendová

 

Vyhlášení 1. kategorie - Teodorka Míková vedle Bobíka

úterý 1.5.        Bohemka Bobík Cup

1. kategorie Teodora Míková   bn  6. místo

2. kategorie  Beata Procházková  bn  11. místo

4. kategorie  Eliška Míková   bn + š  25. místo

5. kategorie Kristina Procházková  bn + o  21. místo

6. kategorie Barbora Bendová jen 1 sestava 22. místo

9. kategorie  Nikola Komendová  13. místo

sobota 28. 4.  2018  Oblastní přebor nadějí, kadetek a dorostenek

výsledky https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/vysledkova_listina_op_2018-04-28.pdf

Naděje nejmladší B:  Beata Procházková  2. místo

Naděje nejmladší Dvojboj : Denisa Cuřínová 3. místo

Naděje mladší : Kristina Procházková 7. místo

                               Andrea Kadlecová 11. místo

                               Anita Škodová 12. místo

                               Eliška Míková 17. místo

Naděje starší : Barbora Bendová 3. místo

Kadetky mladší: Anna Deimová 3. místo

                               Ella Spálenková 4. místo

Kadetky starší : Nikola Komendová 3. místo

                              Kateřina Harazinová 4. místo

Dorostenky:       Klára Petržilková 3. místo  

Jihočeská akademie 22. dubna 2018

 

 

neděle 15.4.    MČR juniorek   Praha Vinohrady 

- závodnice: Natálka Tichá

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/2018_mcr_juniorky_vysledky.pdf


 

sobota 14.4.  Vinohradský hrozen

Výsledky:

Beata Procházková sestava bn  2.místo, sestava se švihadlem 2. místo

Denisa Cuřínová sestava bn 18. místo, sestava se švihadlem 8. místo  

Kristina Procházková bn + obruč 12. místo

Andrea Kadlecová švihadlo + obruč 15. místo

Anna Deimová  KML  17. místo

Ella Spálenková KML 19. místo

Nikola Komendová KST 24. místo

Barbora Bendová NST 11. místo

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/2018_hrozen_v_nnml.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/2018_hrozen_v_k_d.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/2018_hrozen_v_nst.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/2018_hrozen_v_nml.pdf

neděle 8.4.    Memoriál Aleny Fialové Plzeň

výsledky:
 

Petržilková Klára 16 místo,

Harazinová Kateřina 16 místo,

Tichá Natálie 18 místo,

Deimová Anna 14 místo
 

neděle 8.4.      O líšeňskou gymnastku

výsledky
https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/li__s__en__ska___gymnastka_-_vy__pis_zna__mek_a_por__adi__.xlsx

Naděje nejmladší 2012  Teodora Míková 16. místo  

Naděje mladší 2009  Anita Škodová 30. místo, Eliška Míková 31. místo 

Naděje mladší 2008  Andrea Kadlecová 22. místo 

Kadetky mladší  Ella Spálenková  18. místo 

Kadetky starší    Nikola Komendová 5. místo, v sestavě s lib. náčiním 3. místo, bronzová medaile 

 

Výsledky 27. ročníku Jihočeské ligy pro rok 2018

1. kategorie  ročník 2012   Emma Fuková   2. místo
2. kategorie  ročník 2011   Beata Procházková   2. místo
3. kategorie   ročník 2010  Denisa Cuřínová      3. místo
4. kategorie   ročník 2009  Anita Škodová  8. místo, Eliška Míková    10. místo
5. kategorie   ročník 2008   Kristina Procházková   5. místo, Andrea Kadlecová    6. místo
6. kategorie   NST  Barbora Bendová   1. místo
7. kategorie  KML  Ella Spálenková  2. místo, Anna Deimová      4. místo
8. kategorie  KST  Nikola Komendová 3. místo, Kateřina Harazinová 4. místo
9. kategorie  juniorky  Natálie Tichá    2. místo
10. kategorie dorostenky  Klára Petržilková   2. místo

Jihočeská liga  - 31. března 2018 Milevsko
výsledky:

1. kategorie: Fuková Emma 2. místo, Míková Teodora  4. místo, Tučková Justýna 6. místo

2. kategorie: Procházková Beata  4. místo, Bauerová Anna 7. místo, Kratochvílová Monika 8. místo, Tomandlová Marie 9. místo

3. kategorie:    Cuřínová Denisa  4. místo

4. kategorie :   Škodová Anita 9. místo, Míková Eliška 10. místo

5. kategorie:    Procházková Kristina  5. místo, Kadlecová Andrea  6. místo

6. kategorie :   Bendová Barbora   3. místo

7. kategorie :   Spálenková Ella 2. místo, Deimová Anna  5. místo

8. kategorie :   Komendová Nikola 3. místo, Harazinová Kateřina 4. místo

9. kategorie :   Tichá Natálie   3. místo

10.kategorie:   Petržilková Klára  3. místo

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/vysledkova_listina_-4._zavod_27._rocniku_jihoceske_ligy_2018.xlsx

Oblastní přebor juniorek pro rok 2018

Tichá Natálie  4. místo, sestava s míčem 2. místo

Jihočeská liga - 24. 3. 2018 České Budějovice
výsledky:

I. kategorie: Fuková Emma 2. místo, Míková Teodora 4. místo
II. kategorie: Procházková Beata 3. místo, Bauerová Anna 6. místo, Kratochvílová Monika 7. místo
III. kategorie: Cuřínová Denisa 3. místo
IV. kategorie: Škodová Anita 9. místo, Míková Eliška 11. místo
V. kategorie: Procházková Kristina 5. místo, Kadlecová Andrea 6. místo
VI. kategorie: Bendová Barbora 3. místo
VII. místo: Spálenková Ella 2. místo, Deimová Anna 3. místo
VIII. kategorie: Komendová Nikola 3. místo
IX. kategorie: Tichá Natálie 3. místo
X. kategorie: Petržilková Klára 3. místo

oficiální výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/vysledkova_listina_liga_maj_2018.pdf


Soustředění o jarních prázdninách

pondělí, středa a pátek 9:00 až 17:00
   

 
 

3. 3. 2018 - Monet cup

výsledky:
Procházková Beatka - 11. místo
Škodová Anitka - 14. místo
Míková Eliška - 15. místo
Procházková Kristínka - 15. místo
Kadlecová Andrejka - 18. místo
Spálenková Elča - 6. místo
Komendová Nikča - 9. místo
Petržilková Klára - 6. místo

 

 

sobota 3.3.   -   Milevský pohár 

výsledky:
Tichá Natálka - 6.místo
Bendová Barča - 19. místo

Cuřínová Deniska - 3. místo

   

sobota 17.2. 2018   2. závod Jihočeské ligy pořádá Jiskra Humpolec

stříbrné medaile: Beata Procházková, Barbora Bendová a Nikola Komendová

bronzové medaile: Denisa Cuřínová a Ella Spálenková

výsledky:
https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/1-2-2018_jl_hum.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/3-4-2018_jl_hum.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/5-6-7-2018_jl_hum.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky/8-9-10-11-2018_jl_hum.pdf

1. závod Jihočeské ligy 2018

3. února 2018 Tábor

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_jl_2018_tabor.xls

Gratulujeme všem závodnicím k dosaženým výsledkům!!!

Děkuji trenérkám, Daně Vojtové, Hance Kopsové, Vlaďce Ševčíkové a rodičům děvčat za pomoc při přípravě a organizaci závodu.

 


 

25. listopadu 2017 - Podzimní drak

Výsledky domácích závodnic:

1. kategorie Fuková Ema 3. místo, Procházková Beata 5. místo

2. kategorie Cuřínová Denisa 3. místo

3. kategorie  Míková Eliška 4. místo, Škodová Anita 5. místo

4. kategorie  Procházková Kristina 6. místo, Kadlecová Andrea 11. místo (pouze sestava BN)

5. kategorie  Deimová Anna 4. místo, Spálenková Ella 5. místo

6. kategorie  Bendová Barbora 3. místo

7. kategorie  Komendová Nikola 3. místo

8. kategorie  Rambousková Linda 4. místo

 

Na závod bylo přihlášeno 58 závodnic z 8 klubů z České republiky a Německa.

Všem rodičům, trenérkám  a Hance Kopsové děkuji za skvělou pomoc při organizaci závodu.

Fotografie ze závodu: https://gsktabor.rajce.idnes.cz/Podzimni_drak_2017/

18. 11. 2017 Systherm cup

výsledky:

Dorostenky- Rambousková Linda- nové sestasvy s míčem a kužely - 8 místo                              
Naděje mladší 2007 Deimová Anna - nová sestava s míčem. a sestava s obručí - 16. místo
                                 Spálenková Ella - nová sestava s míčem a sestava se švihadlem - 17. místo
                                                 

Mezinárodní závod GRANG PRIX 2017  v Brně

záznam na ČT SPORT v neděli 22.10.  v  21.10 hodin a v úterý 24.10. v 13.45 hodin

Přímé přenosy ze závodu můžete sledovat na následujících stránkách

Rozpis tréninků na šk. rok 2017/2018
  pondělí úterý středa čtvrtek pátek

roč. 2011 a ml.

začátek tréninků 11. září 2017

14.00 - 16.00

tělocvična Zborovská

14.00 - 15.30

gymnastický sálek Zborovská

   

roč. 2008 - 2010

začátek tréninků 11. září 2017

14.00 - 16.30

tělocvična Zborovská

15.00 - 17.00

hala Gymnázia

   

14.00 - 16.00

tělocvična Zborovská

roč. 2007 a st.

začátek tréninků 4. září 2017

14.00 - 18.00

tělocvična ZŠ Zborovská

15.00 - 18.00

hala Gymnázia

14.00 - 18.00

tělocvična Zborovská

15.00 - 18.00

hala Gymnázia

 

Soustředění

Tréninky v srpnu:

7., 9., 11. 8. 8-12hod

21., 22., 24., 25., 28., 29., 31.8. závodnice roč. 2011 a ml.  14.30-16.30 hod, ostatní 14,30-18 hod

všechny tréninky na ZŠ Zborovská (vchod od hřiště)

- o případných změnách vás budeme informovat

- neúčast prosím sdělujte předem do zpráv

Za kolektiv trenérek přejeme hezké prázdniny a bohatý odpočinek. Těšíme se na vás všechny v srpnu.

30. dubna 2017 - Ústecký pohár

kombinovaný program III. kategorie: Nikola Komendová 11. místo

Výsledky Oblastního přeboru kategorií naděje, kadetky a dorostenky
29. 4. 2017 v Táboře

kategorie naděje nejml.:
Vořechovská Adéla 5. místo
Cuřínová Denisa 6. místo
Míková Eliška 8. místo

kategorie naděje ml.:
Deimová Anna 10. místo
Spálenková Ella 11. místo
Katzerová Julie 15. místo

kategorie naděje st:
Podlahová Adéla 3. místo
Tichá Natálie 4. místo
obě postup na Mistrovství české republiky 27. května 2017 v Jihlavě

kadetky ml.:
Barbora Bendová 2. místo
postup na Mistrovství české republiky 13. května 2017 v Třebíči

kadetky st.:
Rambousková Linda 3. místo
Šiková Eva 4. místo


 

4. závod Jihočeské ligy 22. dubna 2017 v Českých Budějovicích

výsledky:
Cuřínová Denisa 5. místo
Vořechovská Adéla 3. místo
Míková Eliška 5. místo
Katzerová Julie 1. místo
Deimová Anna 11. místo
Spálenková Ella 12. místo
Tichá Natálie 3. místo
Podlahová Adéla 2. místo
Bendová Barbora 2. místo
Šiková Eva 3. místo
Rambousková Linda 2. místo

 

Celkové výsledky Jihočeské ligy 2017

4. kategorie (19 závodnic) Anička Deimová 8. místo a Elča Spálenková 11. místo

5. kategorie (4. závodnice) Natka Tichá 1. místo a Adéla Podlahová 2. místo

6. kategorie (3 závodnice) Barča Bendová 2. místo

7. kategorie (6 závodnic) Linda Rambousková 2. místo a Evina Šiková 3. místo

 

 

 

 

 

Vinohradský hrozen    -    9. dubna 2017 

Anička Deimová       ...    9.míst
Baruška Bendová     ...    5.místo
Natálka Tichá           ...    2.místo
Adélka Podlahová     ...    3.místo
Evička Šiková           ...    13.místo
Linda Rambousková  ...    2.místo

!!!GRATULUJEME MOC!!!

1. dubna 2017   Milevský pohár 

mezinárodní závod

startovaly pouze tři naše závodnice:

Anička Deimová - 19. místo

Natálka Tichá - 17. místo

Linda Rambousková - 11. místo

- večer jsme se zúčastnily banketu a vyfotily se s polskými závodnicemi z klubu Legion Waršava
Fotka uživatele Klub moderní gymnastiky GSK Tábor.

 

Mezinárodní letní soustředění moderní gymnastiky v hradci Králové 

informace zde: http://www.gymnastic-camp.com/

19. března 2017 - Jihočeská liga Tábor

výsledky:

1. kategorie Fuková Emma 2. místo

2. kategorie Cuřínová Denisa 3. místo

3a. kategorie Katzerová Julie 5. místo, Vořechovská Adéla 7. místo, Míková Eliška 8. místo, Škodová Anita 9. místo

4. kategorie Deimová Anna 7. místo, Spálenková Ella 11. místo

5. kategorie Tichá Natálie 2. místo, Podlahová Adéla 3. místo

6. kategorie Bendová Barbora 2. místo

7. kategoire Šiková Eva 2. místo, Rambousková Linda 3. místo

Děkuji rodičům našich dětí za pomoc pří organizaci závodu!

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_jl_2017_tabor.xls

4. března 2017 - Jihočeská liga Milevsko

Výsledky

5. Naděje starší           Podlahová Adéla        2. místo

6. Kadetky mladší       Bendová Barbora       2. místo

7. Kadetky starší         Rambousková Linda  2. místo
                                 Šiková Eva               6. místo

 

Jarní prázdniny: tréninky 8.00 - 12.00 ZŠ Zborovská

Jihočeská liga 2017 - 18. 2. 2017 Humpolec

A. Deimová - 7. místo
E. Spálenková - 8. místo
B. Bendová - 2. místo
N. Tichá - 2. místo
A. Podlahová - 3. místo
E. Šiková - 4. místo
L. Rambousková - 3. místo


Led(n)ová vločka - 29. 1. 2017

Děkuji všem rodičům za pomoc při organizaci závodu, závodnicím za předvedené výkony.

 


 

Školení trenérů a rozhodčích - Pravidla moderní gymnastiky na OH cyklus 2017 – 2020

11. – 12.2.2017 Praha

25. – 26.2.2017 Brno

zkoušky: 4.3.2017, 12.3.2017, 19.3.2017 (opravné termíny)

POZVÁNKA: https://gsktabor.wbs.cz/2017-pozvanka-seminar-rozhodci-treneri-praha-1.docx
 

PŘIHLÁŠKA: https://gsktabor.wbs.cz/2017-prihlaska-skoleni-rozhodci-treneri-praha.docx


 

Výběr do Družstva nadějí pro ročníky 2006, 2005 a 2004

https://gsktabor.wbs.cz/2017-vyber-nadeje.doc

- máte-li zájem napište mi, a já děvčata přihlásim.  Účast na výběru je s rodiči, v případě zařazení budou děvčata absolvovat několikrát do roka společné výcvikové tábory.

 

Vyrazily jsme na první závod letošní sezóny vyzkoušet nové sestavy

Monet cup 2016

Tréninky o podzimních prázdninách

čtvrtek 8.00 - 11.30

pátek 8.00 - 11.30

tělocvična ZŠ Zborovská

- nezapomeňte si už nosit  i teplejší oblečení, návleky, mikinu bez kapuce nebo tričko s dlouhým rukávem

angelBURZA TRIKOTŮ A NÁČINÍangel

21. 10. 2016               17°° - 18°°
tělocvična ZŠ Zborovská Tábor
 

Věci na prodej přineste OZNAČENÉ CENOU a KONTAKTEM na vás
na gymnastický trénink předem. Děkuji...

Tréninky GSK Tábor volného programu na rok 2016/2017:

laughcheekysmileycheekylaugh PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
PŘÍPRAVKA 14.00 - 15.30 sad 14.00 - 15.30 sad sad
MALÉ HOLKY 15.00 - 17.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 17.30 15.00 - 18.00
STŘEDNÍ HOLKY 15.00 - 19.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 18.30 15.00 - 18.00
VELKÉ HOLKY 15.00 - 19.30 16.00 - 18.00 sad 15.00 - 18.30 15.00 - 18.00

Přípravka:   2009 a ml.
                    trénuje: TEREZKA Ševčíková, LINDA Rambousková

Malé holky: ANIČKA Deimová, ELENKA Spálenková, ADÉLKA Gregorová  
                    trénuje: KRISTÝNKA Ševčíková, ANDREA Rambousková

Střední holky: BARUŠKA Bendová, HANIČKA Olivová, NIKOLKA Komendová
                    trénuje: KRISTÝNKA Ševčíková, ANDREA Rambousková

Velké holky: NATÁLKA Tichá, ADÉLKA Podlahová, EVIČKA Šiková, LINDA Rambousková
                    trénuje: KLÁRKA Petržilková, ANDREA Rambousková

 

Soustředění 2016 - důležité informace!!!

z důvodu neserióznosti hotelu Fontána dochází k těmto změnám:

Termín: 14. – 20. srpna 2016

Sraz: 14. 8. v 16hod (začátek večeří)

Ukončení: 20. 8. v 9.30 (konec snídaní)

Místo: RZ Radost, Sedlice – Dol 104,  www.rz-radost.cz

Cena: 2.900 Kč (bude vám vráceno 500Kč)

 


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2016

14. 5. 2016  Kadetky mladší   TJ Žďár nad Sázavou - postoupila Adélka Podlahová

informace:https://gsktabor.wbs.cz/mcr_kadetky_mladsi_2016__orig.docx   

rozcvičení JČ - 9:16, začátek závodu v 10:30     

15. 5. 2016  Kadetky starší    TJ Žďár nad Sázavou - postoupila Pavla Buřičová

informace:  https://gsktabor.wbs.cz/mcr_kadetky_starsi_2016_orig.docx  

rozcvičení JČ - 8:46, začátek závodu v 9:30

Online přenos z MČR je možné sledovat v sobotu  na https://www.youtube.com/watch?v=PlhYrdtjXOA

a v neděli na https://www.youtube.com/watch?v=1JNGzFdPCoI

Doporučené parkování:

  • parkoviště u hotelu Jehla a DK ul. Libušínská
  • parkoviště u polikliniky ul. Studentská
  • Klafar, ul. Sázavská

Kvůli tradiční pouti konané v blízkosti sportovní haly jsou plánovány  uzavírky: 9. 5. 2016 - 16. 5. 2016

úplná uzavírka ulic Libušínská, Sázavská a Jungmannova ve Žďáře n.S. z důvodu pouti:
- ulice Libušínská od křižovatky s ulicí Dolní a Jungmannové (u forda) po mostek přes tok Staviště (u č.or. 46),
- ulice Sázavská od křižovatky s ulicí Libušínská (v místě dřívějšího DDH) směrem k mostu přes řeku Sázavu na cca úroveň sportovní haly,
- ulice Jungmannova v úseku od I/37 k zimnímu stadionu

     

21. 5. 2016  Dorostenky        TJ Veselí nad Moravou - postoupila Tereza Ševčíková

informace: https://gsktabor.wbs.cz/mcr_dorostenky__2016.doc    

 

Vinohradské jaro 17.4.2016

 Výsledky:

  Kombinovaný program III ( obruč, míč) - Nikola Komendová - 5. místo

                              Naděje mladší B ( 2006 ) -  Barbora Bendová - sestava BN - 5. místo

                                                                     sestava s obručí 3. místo

Naděje mladší A ( 2007 a ml.)  -  Anna Deimová - 10. místo

Ústecký pohár - 10. 4. 2016

Výsledky:
kategorie KP III. Nikola Komendová 11. místo
kategorie Dorostenky Tereza Ševčíková 4. místo, Linda Rambousková 7. místo


 

 

ŽĎÁRSKÁ SNĚŽENKA 2016

2.4.2016
                            

Mimořádné tréninky o velikonočních prázdninách:

24. a 25. března 8.30 - 11.30

28. března - volno

 

Gymnastický Sportovní Klub Tábor

pořádá letní soustředění

H r d o ň o v 2 0 1 6    

Termín:  13. – 20. srpna 2016

Sraz: 13. 8. v 16hod (začátek večeří)

Ukončení: 20. 8. v 9.30 (konec snídaní)

Místo:Šumava, Lipno - Hrdoňov

Cena: 3.400 Kč

Definitivní přihlášky a zaplacení pobytu do konce května 2016

Náplň soustředění: technika náčiní, tvorba programu na další sezónu, kondiční testy, koupání, karneval
sebou nezapomenout: botasky, ponožky, ťapiny, pantofle, všechno náčiní, batoh, lahve s pitím, budík-hodinky, gumičky, sponky, hygiena, sešit, psací potřeby, hry ap., dostatečné množství oblečení na ven a na doma, věci do bazénu, maska na karneval, dobrá kondice !!! a ještě lepší nálada!!!

      Milevský pohár 2016  - 12. března 2016

Výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/milevsky_pohar_2016.xlsx  

MICKEY MOUSE CUP 2016

Třebíč 5.3.2016

Ostatní fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Táborská stuha 2016 - 27. února 2016

  

   Zde si můžete prohlédnout výsledky závodu: https://gsktabor.wbs.cz/vysledkova_listina.xls

Děkuji všem trenérkám , rodičům našich závodnic a dalším, kdo pomáhali s přípravou
a pořádáním závodu. Bez vaší pomoci by se závod nemohl uskutečnit. Děkuji.

 

Soustředění o jarních prázdninách:
Pondělí a úterý 8.30 – 12.00 závodnice 2006 a starší
Čtvrtek  8.30 – 11.00 závodnice roč. 2006 a 2007, 8.30 – 12.00 závodnice roč. 2005 a st.
Pátek 8.30 – 11.30 závodnice roč. 2006 a ml. + Nikča
- tréninky jsou dobrovolné, záleží na vašem uvážení, účast na soustředění prosím nahlaste trenérkám do konce týdne.

Míšovo maturák

Předtančení z Prosince 2015 si můžete stáhnou zde:

http://ulozto.cz/xAi1zNu4/predtanceni-dsc-0349-mov

Heslo: křestní jméno maminky od Lindy :-) 

 

Poslední trénink v tomto kalendářním roce bude ve čtvrtek 17.12.2015.

- fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii

První trénink v novém roce bude hned v pondělí 4. 1. 2016

Přejeme všem kráné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a pohody do nového roku.

trenérky a rozhodčí GSK Tábor

Přidány fotky z Prahy z MONET CUP ve fotogalerii

Systherm cup - 21. 11. 2015

 

Trénink pro zájemce - 17. 11. 2015 od 9 do 12 hodin.

                            Andrea

 

ROZTANČENÉ NÁČINÍ - 14.11.2015 - MILEVSKO

4. kategorie : roč. 2007- sestava BN

Chmátalová Lucie - 7.místo

Gregorová Adéla - 8.místo

Spálenková Ella - 10.místo

Deimová Anna - 11.místo

5.kategorie: roč. 2006 - sestava BN

Bendová Barbora - 8.místo

6.kategorie: kadetky mladší 

Šiková Eva - 6. místo

Tichá Natálie - 7.místo

Podlahová Adéla - 8.místo

7.kategorie : kadetky starší 

Buřičová Pavla - 4.místo

Rabousková Linda - 7.místo

20.9.2015 jsme byli v Brně na semináři pro trenérky k technice náčiní.
Seminář vedla bulharská reprezentantka Filipa Siderova.

 

     

        10. ročník Grand Prix Brno - 16. - 18. 10. 2015   Městská hala Vodova Brno

Tréninky šk. rok 2015/2016

první trénink se uskuteční ve čtvrtek 3. 9. 2015 od 15 hodin v tělocvičně na ZŠ Zborovská

tréninky skupina Kristýny Š.:

pondělí, čtvrtek od 15 do 18 hod ZŠ Zborovská

pátek 15 až 18 hod hala gymnázia

tréninky moje skupina: stejně jako v loňském roce, detaily upřesníme na čtvrtečním tréninku

Těšíme se na vás

Andrea a Kristýna

Soustředění 2015

(DALŠÍ FOTOGRAFIE VE FOTOGALERII)

 

 

 

 

Bohemka Cup v pátek 1. května 2015

Oblastní přebor kategorií naděje, kadetky a dorostenky

 25. dubna 2015 hala gymnázia Pierra de Coubertina Tábor

Ševčíková Tereza 3. místo - postup na MČR 23. května Žďár nad Sázavou
Buřičová Pavla 1. místo - postup na MČR 17. května Třebíč
Rambousková Linda 3. místo - postup na MČR 17. května Třebíč
Bublíková Karolína 4. místo
Šiková Eva 3. místo
Podlahová Adéla 7. místo
Tichá Natálie 9. místo

     .

Žďárská Sněženka - 28. března 2015, Žďár nad Sázavou

Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, u zimního stadionu

II. Kategorie: NADĚJE MLADŠÍ - Tichá Natka, Podlahová Áďa
  1. Ročníky 2006, 2005
  2. Sestavy: BN a obruč

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ - Buřičová Pája, Rambousková Lili

  1. Ročníky 2000 – 2002
  2. Sestavy: Švihadlo a kužele

Tréninky o velikonočních prázdninách:
                    čtvrtek a pátek 8.30 - 11.30 na ZŠ Zborovská

14. 3. 2015  AYLLEN  CUP

Místo konání :  sportovní hala OA a HŠ ,  Otmarova ulice , Třebíč   674 01

Výsledky závodu:

Naděje mladší 2005:   švihadlo a obruč - Podlahová Áďa - 13. místo

Kadetky starší 2000 - 2002:   kužele a libovolné náčiní Buřičová Pája - 10. místo

Dorostenky 1999 a starší:     kužele a libovolné náčiní  Ševčíková Terka - 7. místo
 

                                       

 

 

Výsledky: 

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_dorostenky.pdf

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_kadetky_st..pdf

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_nadeje_ml._2005.pdf

                                            

MILEVSKÝ POHÁR  Milevsko, 7. března 2015
Sportovní hala , Komenského ulice 1034, Milevsko


2. kategorie: naděje mladší 2005,2006
– sestava bez náčiní + sestava s obručí
Tichá Natálie 21. místo
Podlahová Adéla
22. místo
7. Kategorie : kadetky starší  2000- 2002
- sestava se švihadlem + sestava s libovolným náčiním
Buřičová Pája - 5. místo, 3. místo v sestavě s obručí
8. Kategorie: dorostenky 1999 a starší
- sestava s míčem +  sestava s obručí
Ševčíková Terka 8. místo

https://gsktabor.wbs.cz/milevsky_pohar_2015.xls

Tréninky o Jarních prázdninách

 

 

Vystoupení na Maturitním plese   

Monet Cup 2014 - 29.11.2014

Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet, Hermannova 2016/24, Praha 4 Modřany

Výsledky

kat. 3 BN + švihadlo - Adélka - 5. místo

kat. 5 2 lib. náč. - Kája (o+m)  - 5.  místo a Linda (š+o) - 5. místo

kat. 6 2 lin. náč. - Pája (š+k) - 12. místo

kat. 7 2lib. náč. - Terka (o+k) - 2. místo

Výsledky:https://gsktabor.wbs.cz/monet_-_startovni_listina_jednotlivci.pdf

fotografie ze závodu: http://mghodkovicky.rajce.idnes.cz/

GRAND PRIX BRNO / TART CUP 2014 31.10.-2.11.

Srdečně Vás zveme na Grand Prix Brno v moderní gymnastice!

 

Brno bylo již po deváté vybráno spolu s dalšími světovými metropolemi jako hostitelské město prestižního seriálu závodů Grand Prix v moderní gymnastice. Jako vždy uvidíme výkony předních světových gymnastek. Letošní Grand Prix a TART Cup se uskuteční 31.10. - 2.11.2014  již tradičně v Městské hale na Vodově v Brně. Podle regulí závodů Grand Prix je součástí tohoto závodu také show. V Brně má Galashow zvláštnost, kterou nenajdete snad nikde v žádné jiné zemi, která Grand Prix pořádá: má vždy svoje ústřední téma. V minulosti se autoři inspirovali městem Brnem a jeho významnými osobnostmi, poté olympijským rokem a olympijskými městy nebo hudbou Antonia Vivaldiho a jeho Čtvero ročními obdobími. V loňském roce dominovala oslava 60 let české moderní gymnastiky.   

Galashow pro rok 2014 představuje svět hudby, tance a gymnastického umění.

 

PROGRAM

Pátek (31.10.) 15.00-17.45 TART CUP VÍCEBOJ JUNIOREK

Sobota (1.11.) 14.00-17.30 GRAND PRIX BRNO VÍCEBOJ SENIOREK

Neděle (2.11.) 11.00-12.00 TART CUP FINÁLE JUNIOREK

                        13.30-15.30 GRAND PRIX BRNO FINÁLE SENIOREK

                        15.45 GALASHOW

www.brnograndprix.cz

http://www.csmg.cz/files/aktuality/aktuality-rijen-2014/grand-prix-brno.jpg?full

Tréninkové hodiny volného programu ve školním roce 2014/15

 

2007 a ml.       středa     14 - 16     tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       14 - 16     gymnastický sálek ZŠ Zborovská

2006               pondělí     15 - 17     tělocvična ZŠ Zborovská

                        středa      14 - 16     tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       14 - 16     gymnastický sálek ZŠ Zborovská

2005, 2004    pondělí      15 - 17      tělocvična ZŠ Zborovská

                        úterý        16 - 18      hala gymnázia

                        čtvrtek     15 - 17.30 tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       15 - 18       hala gymnázia

2003 a st.       pondělí     15 - 18.30   tělocvična ZŠ Zborovská

                        úterý        16 - 18        hala gymnázia

                        čtvrtek     15 - 18        tělocvična ZŠ Zborovská

                        pátek       15 - 18         hala gymnázia

Z důvodu rekonstrukce na ZŠ Zborovské začne skupina 2006 a ml. trénovat 15. září,
starší závodnice podle provizorního programu a to:
úterý 2. září 16 - 18 hodin hala gymnázia
středa 3. září 14.30 - 17 hodin sálek
pátek 5. září 15 - 18 hodin hala gymnázia
a další se dohodneme příští týden.

 

Soustředění máme za sebou, bylo to jako vždycky báječný a už se určitě těšíte na nový rok. Poslední týden prázdnin zde najdete rozpis tréninků.

TEĎ JEŠTĚ ODPOČÍVEJTE.

ANDREA

Táborský pohár 2014

7.6.2014
Poslední závod sezóny máme úspěšně za sebou, děkuji všem za pomoc při přípravě  a průběhu závodu.

Výsledky:
I.kat.Tichá Natálka
13. místo   II. kat.Podlahová Adélka    5. místo

III. kat Šiková Evička 5. místo    IV. kat.Rambousková Linda   3. místo
IV. kat. Zítková Kája  6. místo    IV. kat. Bublíková Kája    9. místo

V. kat.  Buřičová Pája 10. místo  VI. kat. Ševčíková Terka  2. místo

 

https://gsktabor.wbs.cz/taborsky_pohar_2014.xlsx

 

Memoriál Aleny Fialové

Datum:                                    sobota 3. května 2014

Místo konání:                          hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Výsledky

Kadetky mladší                       2002, 2003                obruč, míč         Linda R. 11. místo, Kája Z. 16.místo

Kadetky starší                       1999, 2000, 2001     kužele, míč         Pája 15. místo

Dorostenky                             1998 a starší            stuha, míč         Terka Š. 10. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a vyfotili jsme se s Andreou Hlaváčkovou (českou tenisovou reprezentantkou)

26.4.2014 Oblastní přebor kadetek, dorostenek a nadějí Milevsko    

 Na MČR postoupili: Ševčíková Terka, Buříčová Pája a Rambousková Linda laughyessmiley

       Naděje mladší:         2004,2005       3 boj  - bez náčiní, švihadlo, obruč                                                      Evička Šiková - 8. místo, Adélka Podlahová - 9. místo

       Kadetky mladší:        2003,2002      3 boj – bez náčiní, obruč, míč

                                         Rambousková Linda - 2. místo, Zítková Kája - 4. místo,                                   Bublíková Kája - 5. místo

       Kadetky starší:         1999-2001      3 boj – obruč, kužele, libovolné náčiní

                                 Buříčová Pája - 3. místo

       Dorostenky:             1998 a starší    3 boj – míč, stuha, libovolné náčiní   

                              Ševčíková Terezka - 2. místo  


Výsldková listina:  https://gsktabor.wbs.cz/kd_vysledkovka.xls    https://gsktabor.wbs.cz/nadeje_vysledkovka.xls

 

13.4. 2014

O vinohradský hrozen

III. NML 2005 a ml. BN a obruč - Adéla Podlahová
IV. NML 2004 a ml. BN a obruč - Eva Šiková
V. KML 2002 a ml.  obruč + míč - Linda Rambousková
VI. KST 1999 a ml. obruč + míč - Pavla Buřičová
VII. Dorostenky stuha + míč - Tereza Ševčíková
IX. ženy   2 volné sestavy s lib.náč.
 

Žďárská Sněženka 2014
29. března 2014, Žďár nad Sázavou

Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, u zimního stadionu


I. Kategorie: NADĚJE MLADŠÍ - Adéla Podlahová Sestava: BN a obruč 14. místo

  III. Kategorie: KADETKY MLADŠÍ - Linda Rambousková Sestavy: Míč a obruč 17. místo

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ - Pavla Buřičová Sestavy: Kužele a míč 28. místo

VI. Kategorie: DOROSTENKY - Tereza Ševčíková Sestavy: Stuha a kužely 17. místo

MILEVSKÝ POHÁR 8. března 2014

2. kategorie: naděje mladší   Eva Šiková, Adéla Podlahová – sestava bez náčiní + sestava s obručí
6. Kategorie:  kadetky mladší  Linda Rambousková, Karolína Zítková, Karolína Bublíková- sestava bez náčiní + sestava s obručí
7. Kategorie : kadetky starší   Pavla Buřičová - sestava s obručí + sestava s libovolným náčiním
8. Kategorie: dorostenky  Tereza Ševčíková - sestava s míčem + sestava s kužely

 

Nová sezona se rozbíhá

- prohlédněte si závody a jako vždy do vzkazů pište kam chcete jet.Taky tu máte fotečky z jarního soustředěníwink

Andrea

 Táborská obruč  - 1. prosince 2013


Výsledky:
II.       2005                    naděje                  BN                      Adélka P. - 4. místo
III.      2004                    naděje                  BN + obruč          Evička Š. - 6. místo
IV.      2003                     kadetky ml.           BN + míč            Kája B. - 2.místo
V.       2002                     kadetky ml.           BN + lib. náčiní   Lili R. (obruč)- 2. místo,
                                                                                              Kája Z. (míč) 3. místo

VI.      2001,2000             kadetky st.          obruč, kužele        Pája B. - 5. místo
VII.     1998 a st.             dorostenky             2 lib. náčiní        Terezka Š. - 4. místo

https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_2013.xls

Roztančené  náčiní

Sportovní hala v Milevsku v sobotu 16.11. 2013

Výsledky

4. kategorie  roč. 2005               - sestava bez náčiní - Podlahová Adélka - 6. místo
5. kategorie roč. 2004               - sestava bez náčiní + sestava s obručí - Šiková Evina - 4. místo
6. kategorie roč. 2003               - sestava bez  náčiní + sestava s obručí - Bublíková Kája - 4. místo
7. kategorie  roč. 2002              - sestava s obručí a s míčem - Zítková Kája - 7. místo, Rambousková Lili - 6. místo
8. kategorie  roč. 1999-01         -  sestava s obručí a kužely - Buřičová Pája - 10. místo

Výsledky https://gsktabor.wbs.cz/roztancene_2013.xls


 

P l z e ň s k ý  s o u d e k  sobota 19. října 2013 - dvě bramborové medaile!!!
Místo konání   : hala TJ. Slavoj, Třebízského 12 Plzeň
Soutěžní kategorie VT :
6. kategorie :bez náčiní a sestava s libovolným náčiním - Bublíková Karolína 5. místo
8. kategorie :obruč a míč - Buřičová P. 4. místo, Rambousková L. 5. místo, Zítková K. 6. místo
9. kategorie :kužele a sestava s libovolným náčiním- Ševčíková Tereza 4. místo (1. místo v sestavě s kužely)
              

 

14. ročník PLZEŇSKÉHO POHÁRU

Pořadatel:                      oddíl moderní gymnastiky Sportovní klub Slavia SK RAPID
Datum konání:              12. 10. 2013
Místo konání:                sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12, 301 00 Plzeň
KATEGORIE:„Plzeňský pohár“ ve volných sestavách
Kategorie III. „Kadetky mladší“       (volná sestava s míčem a volná sestava s obručí)Buřičová, Rambousková, Zítková
Kategorie V. „Kadetky starší - B“   (volná sestava s kužely a volná sestava s míčem)Ševčíková

ostatní fotogragie ve fotogalerii, výsledky doplním po obdržení oficiálních


                           

Letošní 8. ročník mezinárodního závodu Grand Prix Brno 2013 v moderní gymnastice se uskutečnil ve dnech
4. až 6. října (pátek až neděle). Pro milovníky tohoto krásného olympijského sportu to byl hned dvojnásobný
svátek. Jednak proto, že Brno se opět stalo dějištěm významného sportovního klání předních světových
gymnastek a uviděli jsme špičkové sportovní výkony, a současně v těchto dnech vyvrcholili oslavy 60. výročí české
moderní gymnastiky. Tomuto významnému výročí byla věnována i tradiční nedělní galashow.

Opět nádherné fotky od Barči: http://barunkasvat.rajce.idnes.cz/Grand_prix_Brno_2013_Moderni_gymnastika/

 

Tréninky 2. až 6. září 2013

pondělí 15 - 17 tělocvična ZŠ

úterý 16 - 18 hala gymnázia

čtvrtek 15.30 - 17.30 těl. ZŠ

pátek 15 - 17 hala gymnázia - ZMĚNA

 

tréninky šk. ro 2013/14

pondělí 15 - 17.30 (naděje) 18.30 (kadetky a dorostenky) těl. ZŠ

úterý 16 - 18 hala gymnázia 

čtvrtek 15.30 - 17.30 (naděje) 18.30 (kadetky a dorostenky) těl. ZŠ

pátek 15 - 18 hala gymnázia

yes Soustředění 2013 smiley

od 10. do 17. srpna 2013


 

 

TÁBORSKÝ POHÁR

8. června 2013

cheekyDěkuji všem rodičům našich závodnic a Hance Kopsové

za pomoc při organizaci závodu!smiley

výsledky: https://gsktabor.wbs.cz/vysledky_taborsky_pohar.xls

prohlédněte si nádherné fotky ze závodu od Barči Svatošové:

http://barunkasvat.rajce.idnes.cz/Moderni_gymnastika-Taborsky_pohar_2013/

ME Vídeň 31. května - 2. června 2013

byly jme fandit našim závodnicím na Mistrovství Evropy

  

Milevský pohárek
8. května 2013

výsledková listina: https://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_vysledkova_listina-milevsky_poharek_8.5.2013.xls
     

Memoriál Aleny Fialové Plzeň
Datum: sobota 4. května 2013
Místo konání: hala TJ Slavoj Plzeň, Třebízského 12

Výsledky:

Kadetky mladší obruč, míč - Buřičová Pavla 22. místo,Rambousková Linda 23. místo, Zítková Karolína 31. místo              
Kadetky starší kužele, míč - Ševčíková Tereza 7. místo
Dorostenky
stuha, kužele - Vališová Veronika 14. místo


 

Výsledková  listina: https://gsktabor.wbs.cz/kopie_-_vysledky_memorial_af_2013.xlsx

 

Oblastní přebor kategorií naděje nejmladší, naděje mladší,
naděje starší , kadetky mladší, kadetky starší, dorostenky
pro rok 2013

Pořadatel: z pověření Jihočeské oblastní komise TJ Jiskra Humpolec
Datum: 27.04.2013 - sobota

 Postup na MČR získali:Pavla Buřičová v kategorii kadetky ml.

                                  Tereza Ševčíková v kategorii kadetky st.

                                  Klára a Veronika Vališovy v kategorii dorostenky
 

GRATULUJEME!!!!

výsledky všech našich závodnic: Karolína Bublíková (naděje ml.) 8. místo, Lucie Šiková (naděje. ml.) 10 místo, Pavla Buřičová (kadetka ml.) 1. místo, Linda Rambousková (kadetka ml.) 3. místo, Karolína Zítková (kadetka ml.) 4. místo, Tereza Ševčíková (kadetka st.) 4. místo, Klára Vališová (dorostenka) 2. místo, Veronika Vališová (dorostenka (dorostenka) 3. místo

https://gsktabor.wbs.cz/3_-_nadeje_mladsi.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/5_-_kadetky_mladsi.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/6_-_kadetky_starsi.pdf
https://gsktabor.wbs.cz/7_-_dorostenky.pdf

 

Přerovská stuha
Datum konání: 13. dubna 2013

Místo konání: Sportovní hala TJ Spartak Přerov U Tenisu 16, Přerov (za Hotelem Jana)

Kategorie:
2. Naděje mladší           2003 - 2004       BN ,libovolné náčiní - Bublíková

3. Kadetky mladší         2001 - 2002       BN,libovolné náčiní - Rambousková, Zítková,                                                                                                                         Buřičová
4. Kadetky starší          1998 - 2000       kužele, libovolné náčiní  - Ševčíková
5. Dorostenky              1997 a starší     stuha,libovolné náčiní  - Vališová
6. Juniorky                   1998 - 2000       míč,libovolné náčiní - Kučerová


XVII. ročník Jarního poháru

( závod s mezinárodní účastí )

Datum: sobota 6. dubna 2013
Místo: tělocvična ZŠ Chalabalova 2, Brno-Kohoutovice

Kategorie:
III. naděje mladší         roč. 2003+2004     bez náčiní +obruč (Bublíková) - 24 závodnic
V. kadetky mladší         roč. 2001+2002        bez náčiní + obruč
(Zítková, Buřičová, Rambousková)- 35 záv.
VI. kadetky starší         roč. 1998-2000         obruč + kužele ( Ševčíková)- 20 závodnic
VII. dorostenky            roč. 1996 a starší      míč + stuha
(Vališová) - 18 závodnic

 

Hlaste do vzkazů zájem o účast na závodech v Plzni a Milevsku.
Účast na oblastním přeboru v Humpolci je povinná pro všechny závodnice volného programu.

Veselé velikonoce











-

 

Žďárská Sněženka 2013 - 30. března 2013
Místo konání: Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10,
Žďár nad Sázavou

Výsledky: III. Kategorie: KADETKY MLADŠÍ
Buřičová Pavla 13. místo
Rambousková Linda 14. místo
Zítková Karolína 15. místo

IV. Kategorie: KADETKY STARŠÍ
Ševčíková Tereza 13. místo

Soustředění o jarních prázdninách :-D
ostatní fotky ve fotogalerii

Jihočeská liga 2013 RG PROACTIVE MILEVSKO

Datum: 2. března 2013

4. naděje mladší  sestava bn + s lib.náčiním - Bublíková Karolína 8. místo, Šiková Lucie 9. místo

6. kadetky mladší  sestava bn + s lib. náčiním - Rambousková Linda 1. místo, Buřičová Pavla 3. místo,    Zítková Karolína 4. místo        

7. kadetky starší  sestava s obručí + s kužely - Ševčíková Tereza 1. místo

8. juniorky   sestava s míčem + sestava se stuhou - Kučerová Natálie 3. místo

celé výsledky v záložce Výsledky volný program

 

 

Led(n)ová vločka

 

Termín: 26. 1. 2013  

Místo konání:  Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábor

Výsledky najdete v záložce Výsledky.

Tréninky po Novém roce:

trenérka E. Roztočilová a H. Kopsová začínají tréninky všech skupin v týdnu od 7. ledna

trenérka A. Rambousková začíná první trénink 4. ledna (hala gymnázia)

Roztančené  náčiní
Sportovní hala v Milevsku
v sobotu 17.11. 2012

2. kategorie  roč. 2004 a ml. – sestava bez náčiní
                                    Evina Šiková - 2. místo
3. kategorie roč. 2003 - sestava bez náčiní, sestava s libovolným náčiním
                                  Kája Bublíková - 6. místo, Lucka Šiková - 7. místo

4. kategorie roč. 2002,01 - sestava bez  náčiní, sestava s libovolným  náčiním
                                         Pája Buřičová 1. místo, Kája Zítková - 6. místo,
                                         Linda Rambousková- 5. místo

7. kategorie  roč. 1998,97 -  dvě sestavy s libovolným náčiním    
                                          Terka Ševčíková - 1. místo      


 

 

Podzimní drak
10. listopadu 2012

 I. 2004 a ml.  BN Evina Šiková 6. místo
 II. 2003
BN + lib. náč Kája Bublíková 4. místo a Lucka Šiková 5. místo
III. 2002 BN + lib. náč Linda Rambousková 1. místo a Kája Zítková 2. místo
IV. 2001 BN + lib. náčiní Pája Buřičová 2. místo
V. 1998 2 lib. náčiní Terka Ševčíková 1. místo
VI. 1996 a st. 2 lib. náčiní Verča Vališová 7. místo

kompletní výsledky jsou v sekci: Výsledky

P l z e ň s k ý  s o u d e k

Datum konání :  sobota 27. října 2012
Místo konání  :  hala TJ. Slavoj Plzeň- Třebízského 12

Výsledky: :
4.     r. 2003                 - sestava bez náčiní a sestava se švihadlem
                                      Bublíková K. - 7. místo
5.a   r. 2001/2002      
 - sestava bez náčiní a sestava s obručí
                                      Buřičová P. - 3. místo, Rambousková L. - 10. místo,

                                  Zítková K.- 9. místo
7.    r. 1998/1997       - 2 sestavy s libovolným náčiním
                                      Ševčíková T.- 1. místo
8.    r. 1996 a starš 
  - 2 sestavy s libovolným náčiním

                                      Vališová V.- 6. místo
na výsledky se podívejte do sekce: výsledky závodů

 

Prázdniny a soustředění máme za sebou
a určitě se již těšíte na tréninky gymnastiky.

Závodnice volného programu trenérky A. Rambouskové začnou
již v pondělí od 15 do 17 hodin.

Tréninky přípravek, základního a kombinovaného programu s p. trenérkou Evou Roztočilovou budou začínat 7. září 2012.


 

Byly jsme v Praze na semináří s Estonskou reprezentantkou Margot Vosokov

další fotky ve fotogalerii

     

Děkuji všem rodičům táborských děvčat, kteří se podíleli na přípravě
a organizaci Táborského poháru za pomoc!!!

výsledky závodu:

vysledkova_listina__-_.xlsx (60 KB) 

 

 

Milevský pohárek
1. května 2012
sportovní hala v Milevsku
Kategorie:
4.kategorie: Šiková Lucie
5. kategorie: Zítková Karolína, Rambousková Linda
8. kategorie: Kučerová Natálie
,Krausová Kristýna
9. kategorie : Ševčíková Tereza
10. kategorie: Vališová Veronika

                                                      

Oblastní přebor kategorie naděje, kadetky a dorostenky
28.4.2012

Naděje nejml. B Šiková Eva 8. místo
Naděje nejml. Šiková Lucie 7. místo, Bublíková Karolína 6. místo
naděje ml. Zítková Karolína 8. místo, Rambousková Linda 7. místo
kadetky ml. Kučerová Natálie 2. místo, Krausová Kristýna 5. místo
kadetky st. Ševčíková Tereza 2. místo
dorostenky  Vališová Veronika 3. místo

Postup na MČR Ševčíková Tereza, Kučerová Natálie a Vališová Veronika

MČR proběhne 19. a 20. května ve Vyškově

Ústecký pohár - 15. dubna 2012
Místo konání: Sportovní hala UJEP, Resslova ul., Ústí nad Labem
Výsledky našich závodnic:

III.NML  2003-2001Buřičová Pavla 13. místo, Zítková Karolína 23. místo
V. KML. 00/99 Kučerová Natálie 3. místo
VI. KST.97/98 Ševčíková Tereza 6. místo
VII. Dor. 96 a st.
Vališová Veronika 11. místo


    

Valentýnské srdíčko 2012 - 3.3.2012

veliký úspěch Natálky Kučerové, která vybojovala tři broznzové medaile


  Lucka               Kája        Terka          Natka            Pája            Linda
             Šiková          Zítková  Ševčíková   Kučerová    Buřičová    Rambousková   

Vám všem přeji krásné a poklidné prožití
vánočních svátků a hodně sportovních
i osobních úspěchů v novém roce.
Za GSK Tábor
Andrea Rambousková


 

Podzimní drak 2011 - 26. 11. 2011

naše děvčata se rozhodla otestovat nové sestavy a některým se to povedlo na výbornou!!!

3 stříbrné medaile - Pavla Buřičová, Natálie Kučerová a Veronika Vališová

Ale i ostatní si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony

výsledky závodu:

 

 

neděle 16. října 2011 - Grand Prix Brno

sobota 15. října 2011 - Roztančené náčiní Milevsko

závodu se zůčastnily: Natálie Kučerová, Tereza Ševčíková
a premiéru mezi dorostenkami si vyzkkoušela Veronika Vališová

trenérského postu se chopila Klára Vališová a holky jí myslim udělaly svými výkony
(tak jako mě) radost.

TÁBORSKÝ POHÁR 2011


Závod se velice vydařil.

Všechny domácí závodnice podaly skvělé výkony a předvedly, co se za rok naučily, kam postoupily.
Všem děkuji, a nehledě na pořadí si všechny zasloužíte velkou pochvalu ode mně i od Jany!!

Děkuji rodičům za pomoc s přípravou a průběhem závodu!

Mistrovství české republiky kadetek ml. a st. - 7. května 2011

Žďár nad Sázavou

 
Tereza Ševčíková - 17 místo kadetky ml.               Veronika Vališová - 11 místo kadetky st.

Milevský pohárek - 1. května 2011
 
Závodnice:
Kučerová, Ševčíková, Šiková, Rambousková, Bublíková, Zítková, Krausová, Buřičová

Oblastní přebor nadějí kadetek a dorostenek - 23. dubna 2011
sportovní hala Milevsko

 !!!2 POSTUPY NA REPUBLIKU!!!
Výsledky:
naděje mladší - Natálie Kučerová 5. místo, Pavla Buřičová 9. místo a Kristýna Krausová 10. místo
kadetky mladší - Tereza Ševčíková 2. místo - postup na MČR
kadetky starší - Veronika Vališová 2. místo - postup na MČR, Renata Němcová 6. místo
dorostenky - Klára Vališová 6. místo

RG Proactive Cup - 9. dubna 2011

 

Výsledky závodu:
 

II. kategorie 2003  sestava BN- Šiková 21 místo, Bublíková 17 místo
III. kategorie 2002 a ml. sestava BN + lib. n.- Zítková 9 místo
IV. kategorie 2000-2001 švihadlo+ lib. n.- Kučerová 18 místo, Buřičová 20 místo

VI. kategorie kadetky ml. obruč + lib. náč.- Ševčíková 6 místo

VII. kategorie kadetky st. míč + lib. náč - Vališová V. 4 místo, Němcová 14 místo
VIII. kategorie dorostenky obruč + lib. náč. - Vališová K. 9 místo

kluby, které se závodu zůčastnily:
SKMG Máj , SK Jihlava,TJ Bohemians Praha, Jiskra Humpolec, SK Motorlet, GSK Tábor, Sokol Praha VII,
ZŠ Hostivař, MG Rumburk, GSK Ústí n.L., TJ Žďár n.S. Slávia SK Rapid Plzeň, Sokol Plzeň IV., Sokol
Bedřichov, Slavia Karlovy Vary Slavoj Plzeň, SSK Vítkovice, SKP Brno, ŠOG Nitra, SKMG
Havířov , ASPV Brno, TJ JM Chodov, Spartak Přerov,  Slavia DDM

O pohár města Písku - 2. dubna 2011

 

výsledky našich závodnic závodnic

II. kategorie 2002 a ml.  Linda Rambousková - 13 místo
III. kategorie 2001 Pavla Buřičová - 12 místo
V. kategorie kadetky ml.
Tereza Ševčíková - 8 místo
VI. kategorie kadetky Veronika  Vališová - 3 místo
VII. kategorie dorostenky  Klára Vališová K.- 11 místo

Zúčastňené kluby
  Sokol Písek  Sokol Milevsko GSK Tábor Máj ČB   DŠRG Branik MariborTJ Slavoj Plzeň  Slávia SK Rapid Plzeň Bohemians Motorlet   Sokol Hodkovičky   Triumf PrahaSokol Královské Vinohrady SK Jihlava   Sokol Bedřichov           TJ Žďár nad Sázavou  TJ Tesla Brno  ASPVBrno  SC 80 Chomutov  Sokol JablonecSpartak Přerov

 

Žďárská sněženka - 26. března 2011


Klára Vališová, Veronika Vališová, Tereza Ševčíková,
Natálka Kučerová, Pavla Buřičová a Linda Rambousková

výsledky našich závodnic

II. kategorie 2003-2002  sestava BN+ obruč - Linda Rambousková 15 místo

III. kategorie 2000-2001 sestava BN-  Pavla Buřičová 36 místo, Natálka Kučerová 29 místo

IV. kategorie kadetky ml. míč -Tereza Ševčíková 18 místo

V. kategorie kadetky st. stuha + míč - Veronika Vališová 11 místo

VI. kategorie dorostenky stuha + obruč - Klára Vališová 16 místo

Přihlášené kluby:
TJ  Žďár nad Sázavou, SC Bagira (UKR), Perlina (UKR), DŠRG Branik Maribor (Slovenia), KRG
Narodni Dom Ljubljana (Slovenia), C.S.M. Arad (Romania), SK Jihlava, TJ Sokol Bedřichov,
TJ ZŠ Hostivař Praha, Sokol Praha VII,SK Triumf Praha, TJ Bohemians Praha, SKP MG Brno,
SK Trasko Vyškov, TJ Tesla Brno, TJ Sokol Písek, TJ Slávia Hradec Králové, Slávia DDM Plzeň,
TJ Slavoj Plzeň, TJ Sokol Hodkovičky, TJ JM Chodov Praha, GSK Tábor, SKMG Máj České
Budějovice, TJ Slavoj Plzeň, TJ Sokol Bratislava I, Vin.,SSK Vítkovice,TJ Slavoj Bruntál, TJ Sokol
Jablonec n/N Sportcentrum,SC 80 Chomutov,TJ Bižuterie Jablonec n/N, GSK Ústí n/Labem,TJ Slavia
Karlovy Vary, ŠK Liptovský Mikuláš

Vystoupení na Módní vlasové přehlídce
- vystoupení se holkám povedlo a moc jim to slušelo!!!

 

  

další fotky z akce ve fotogalerii

 

 

 Oblastní přebor nadějí, kadetek a dorostenek - 24. dubna 2010
sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina Tábor

naděje nejmladší - Buřičová Pavla 5. místo  splněná III. výkonnostní třída

naděje mladší - Krausová Kristýna 12. místo splněná II. výkonnostní třída

kadetky mladší - Ševčíková Tereza 6. místo splněná I. výkonnostní třída

kadetky starší - Vališová Veronika 2. místo splněná I. výkonnostní třída

         a postup na Mistrovství české republiky

Zelenková Kristýna 7. místo splněná III. výkonnostní třída

dorostenky - Vališová Klára 1. místo splněná I. výkonnostní třída

a postup na Mistrovství české republiky


     
   2. místo Veronika Vališová                             1. místo Klára Vališová      
Jihlavský pohár -  neděle 18. dubna 2010

Ústecký pohár:
nahoře Ševčíková Kristýna, Ševčíková Tereza, Vališová Veronika, Vališová Klára
dole Kučerová Natálie a Buřičová Pavla

 

24. ledna 2010 Led(n)ová vločka
závod se velmi vydařil
Děkuji všem za pomoc s organizací závodu!
Už si můžete prohlédnout fotografie a výsledky.
Také se můžete podívat na video ze závodu od pana Jiráčka z Prahy
http://www.youtube.com/user/mixka2#p/u/7/jxHroRDBimI
  
 
 
 

 

vysledkova_listina__-_.xlsx (60 KB)  kvetinka.gif (6 KB) 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...