GSK  Tábor                                              ČESKÁ REPUBLIKA CZE

Gymnastický Sportovní Klub Tábor

         Pořádá každoročně letní soustředění, v posledních letech organizováno v dobré a přátelské spolupráci s oddíly La pirouette Jeseník nebo Meteor České Budějovice. Formou šestidenní nebo týdenní akce, pořádané ve vybrané lokalitě vhodné pro cvičení malých gymnastek. 

        Soustředění se účastní přibližně dvacet až pětadvacet dětí, o které se během pobytu stará tým složený vždy minimálně ze čtyř trenérů. Během jednoho dne děti absolvují rovnoměrně vyvážené tréninky moderní gymnastiky, fyzické kondice a doplňkové aktivity. 

        Obvykle na konci soustředění je organizováno vystoupení pro rodiče. Účast na soustředění je vhodná jak pro začínající malé gymnastky tak pro pokročilé gymnastky ve vyšších výkonnostních třídách. Program je vždy vhodně přizpůsoben potřebám každé gymnastky.

Přihlašování na soustředění probíhá v průběhu jara, podrobné informace jsou k dispozici u hlavních trenérů závodních skupin.

 

 

 

 

 

Náplň soustředění: technika náčiní, tvorba programu na další sezónu, kondiční testy, koupání, karneval sebou nezapomenout: botasky, ponožky, ťapiny, pantofle, všechno náčiní, batoh, lahve s pitím, budík-hodinky, gumičky, sponky, hygiena, sešit, psací potřeby, hry ap., dostatečné množství oblečení na ven a na doma, věci do bazénu, maska na karneval, dobrá kondice !!! a ještě lepší nálada!!!

 
 
 
 
 
 
 
 

Malá ukázka co s námi mohou děti zažít

Soustředění z roku 2016

Téma: o poklad pevnosti Boyard


   

průbežné plnění soutěžních úkolů pro získání klíčů a indiícií

nezapomínáme na cvičení

počasí letos přálo i koupání

na závěr jsme si vyrobili upomínková trička

nechyběla ani legrace

a na to vše bedlivě dohlíželi vedoucí ...


Tohle jsme my!!!


 

aktualizováno: 04.02.2023 16:24:17